Neden SAN Exlusive

2001 yılında “yaşam alanlarına değer katmak” ilkesiyle yola çıkan SANDER, ticari başarılarla geçen 22 yıllık süreçte sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.WC kabin sistem ve aksesuarları, dolap sistemleri, tezgah ve dış cephe sistemlerinde üretim ve ihracat hacmini durmaksızın büyüten firmamız, %100 yerli sermaye ve ürün gamıyla hareket ederek ülke ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunmaktadır. 

Kendi sektöründe en kaliteli ürünleri, en uygun fiyat ile sunmayı hedef edinen firmamız müşteri memnuniyetine önem vererek çözüm odaklı bir müşteri ilişkileri politikası benimsemiştir.

Sektördeki son gelişmeleri takip ederek, müşteri taleplerini dikkate alarak ve teknolojiye yaptığımız yatırımlar sayesinde fabrikamızda yer alan üstün teknoloji 34 üretim makinesi ile 20’den fazla ülkeye konfor götürmekten gurur duyuyoruz.

Çevreci iş anlayışı sayesinde ‘sürdürülebilir’ bir disiplin ilke edinmiş olup karbon salınımını kontrollü bir denetimle, istikrarlı biçimde azaltan firmamız 2030 yılında ‘sıfır atık’ hedefine ulaşmayı öngörmektedir.  

SANexclusive, SANaksesuar ve SANdemonte markalarıyla 22 yıldır olduğu gibi bundan sonra da kalite ve güven odaklı çalışma disiplinimizden taviz vermeden, her alanda sürdürülebilirlik ilkesini dikkate alarak, yerli ve uluslararası  pazarda yenilikçi ve lider kalarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak daimi hedefimizdir.

 

 

SAN Exlusive PROJE SÜREÇ YÖNETİMİ

Değişimin çok hızlı gerçekleştiği günümüzde, ürün/hizmet kalitesinin artırılması, ihtiyaç ve beklentilerin en kısa sürede karşılanması, sander için en önemli konulardan biridir. Fark yaratabilmek ve değişime ayak uydurabilmek için ürün/hizmet süreçlerinin en mükemmel şekilde belirlenmesi, tanımlanması, performanslarının takip edilmesi ve gerekli iyileştirmelerin yapılması yönünde ilerlemekteyiz. İyi yönetilen süreçler Sander de hataların azalmasını, hizmet hızının, kalitesinin ve hizmet alanların memnuniyetinin artmasını sağlamaktadır.

 

 

 

 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ


TERCİHi SANDER OLANLAR

referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans