Geçmişin eski çelik dolapları artık rafa kaldırıldı. Yerini kompakt laminat dolaplara bıraktı. AB normlarına uygunluk belgeleri, yangına dayanımı ve anti bakteriyel olma özellikleri ile farklılığını belli eden kompakt soyunma dolapları tasarımı ve görselliğinin yanı sıra kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Kullanım şekilleri itibari ile farklı tip ve ebatlarda üretilebilmektedirler. Üretim şekilleri gövde ve kapak olarak ayrılmakta dilenir ise gövdeler 18 mm mdf-lam malzemeyle de çözülerek daha ekonomik olarak satın alınabilmektedir.

Geçmişin eski çelik dolapları artık rafa kaldırıldı. Yerini kompakt laminat dolaplara bıraktı. Avrupa Birliği normlarına uygunluk belgeleri, yangına karşı dayanıklılığı ve antibakteriyel özellikleri ile farklılığını ortaya koyan kompakt soyunma dolapları, tasarımı ve görselliğinin yanı sıra; kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. SANDER güvencesindeki bu ürün, beklentilere uygun olarak farklı tip ve ebatlarda üretilebilmektedirler. Üretim modeli, gövde ve kapak olarak ayrılmaktadır. Arzu edilirse gövdeler, 18 mm. MDF-lam malzemeyle de tercih edilerek daha ekonomik satın alınabilmektedir.

  • Antibakteriyel Özelliği
  • Çizilmez Yüzey
  • Kolay Bakım
  • 12 mm. ve 18 mm